Plasty v oceánech  nenechají chladným kde koho a tak se stalo, že jedno z nejlepších tetovacích studií v Brně Revolt.ink Tattoo ateliér hodlá podpořit projekt Blue life. No a čím jiným, než-li dražbou tetování od renomovaných a žádaných tatérů ve prospěch projektu.

 

„Zvyšující se počet plastu v oceánech je velký problém. A to nejen pro lidstvo, ale hlavně pro zvířata, která v plastem zamořených oceánech žijí. Nám tato situace rozhodně není lhostejná a proto chceme podpořit neziskovou organizaci Blue Life, která se zabývá čištěním pláží i dna oceánu právě od plastových obalů. Rozhodli jsme se proto zorganizovat malou akci s tématickým názvem Tattoo for Blue Life, která si klade za cíl ozdobit 9 lidí prostřednctvím navržených motivů od umělců ze studia Revolt.ink Tattoo Atelier. Celá vybraná částka poputuje na transparentní účet Blue Life.

O její výši vás budeme informovat. Pojď se do aukce zapojit i Ty :)“

 

Akce se uskuteční 16.6.2018 právě ve studiu Revolt.ink Tattoo Atelier a zúčastnit se jí může kdokoliv. Celkem 9 tatéru vytvořilo vlastní návrhy s tématikou Blue Life. Pokud se Vám budou líbit, chcete kvalitní kérku a ještě podpořit dobrou a smysluplnou věc, pak je naše akce určena právě pro Tebe. Stačí si vybrat motiv, který se ti nejvíc líbí a přihodit. Minimální výše příhozu je 200 Kč a přihazovat můžeš do půlnoci 14.6.2018 do komentáře pod touto fotkou. Více zde: TATTOO FOR BLUE LIFE

Nezbývá než poděkovat a těšíme na vyhotovená umělecká díla a samozřejmě na finanční částku, která pomůže oceánu být o nějaký ten plast zase čistší.

Kdo ještě nemá tetování, neváhejte ani minutu 🙂

Děkujeme.